top of page

O nas

Fundacja Green Roads to organizacja charytatywna oficjalnie założona 31 marca 2022 r. przez Ukraińców w Polsce, aby wspierać Ukrainę, w pierwszej kolejności dzieci, w czasie wojny i po jej zakończeniu. Głównym celem fundacji jest dostarczenie pomocy humanitarnej Ukraińcom oraz osobom mieszkającym w Ukrainie, które ucierpiały w wyniku zbrojnej agresji federacji rosyjskiej.

Od 24.02.2022 Fundacja wysłała w Ukrainę ponad 650 ton pomocy humanitarnej.

Cały świat pomaga Ukrainie razem z nami, teraz nie ma znaczenia kim jesteś, skąd pochodzisz i w jakim języku rozmawiasz. Ważny jest nasz wspólny cel i ratowanie ludzkiego życia. Już teraz współpracujemy z fundacjami Charytatywnymi z całego świata, pozyskali wsparcie przedstawicieli CEPA i Atlantic Council, nasz zespół codziennie dostarcza pomoc humanitarną potrzebującym w różnych częściach Ukrainy. Wraz z naszymi partnerami realizujemy projekty, których celem jest wyłącznie pomoc Ukrainie i ludziom dotkniętym wojną.

Nasze cele charytatywne realizujemy pozyskując fundusze i otrzymując wsparcie od innych fundacji, organizacji non-profit, wolontariatu oraz osób prywatnych. Nawet niewielki wkład we wspólną sprawę przybliża nas wszystkich do zwycięstwa.

Chwała Ukrainie!

Знімок екрана 2022-05-26 о 17.21_edited.

Zarząd fundacji

IMG_1165_edited.jpg

Anna
Pavlenko

Prezes

Zarządu Fundacji

IMG_1172_edited_edited.jpg

Maksym Krasnopolskyi

Członek

Zarządu Fundacji

C76FD897-BA25-4F1F-9C04-395E29B1783C_1_201_a.jpeg

Serhii
Senychak

Członek

Zarządu Fundacji

Rada fundacji

IMG_1168.JPG

Anastasiia
Chumak

Przewodnicząca

Rady Fundacji

Nechaiev Volodymyr _edited_edited_edited.jpg

Volodymyr 

Nechaiev 

Członek

Rady Fundacji

Razem możemy więcej!

Pokonać agresora i zmienić świat!

Razem – jesteśmy siłą!

Cenności fundacji

Ludzkość

Mimo wszystko pozostawać człowiekiem. Przestrzegać podstawowych zasad moralnych i pamiętać, że własna wolność kończy się tam, gdzie zaczyna się wolność innej osoby.

Empatia

Umiejętność odczuwania i dzielenia się bólem, emocjami i doświadczeniami innych ludzi jako własnymi.

Godność

Od urodzenia człowiek ma niezwykłą niematerialną korzyść — godność. Jest to świadomość moralna, dzięki której człowiek zna swoją wartość i dlatego nigdy nie sprzeciwi się własnym wartościom moralnym.
Dotyczy to ciebie tak i innych ludzi.

Oddanie

Najgorszą rzeczą w świecie pełnym ludzi jest zostać w samotności. W końcu człowiek potrzebuje społeczeństwa. Każdy jest nie tylko częścią społeczeństwa, ale także jego twórcą. Tylko razem, zjednoczeni wspólną ideą, naszymi codziennymi działaniami, uda nam się wygrać.

Знімок екрана 2022-05-26 о 17.22_edited.png
Знімок екрана 2022-05-26 о 17_edited.png

Podziękowania 

AE3356AA-5373-432D-BBBB-08CAF1DE84BF.jpeg

Informacja dla darczyńców – Fundacja Green Roads

Darowiznę można przekazać w dowolnym momencie, wpłacając pieniądze na podane konta przelewem bankowym.

W razie problemów skontaktuj się z nami pod numerem +48 727 862 160  lub napisz do nas na: contact@fundacjagreenroads.pl

bottom of page